Life Design to projekt, który powstał po kilku latach ciężkiej acz przyjemnej pracy nad sobą, rozwijaniu swoich umiejętności, podnoszenie kompetencji, dziesiątki szkoleń, warsztatów i kursów. Przyszedł czas dzielenia się tym wszystkim co dane mi było poznać i doświadczyć.

Life Design – umiejętne wyznaczanie realnych celów, spełnianie marzeń – to coś co funkcjonuje i daje niezwykła satysfakcję.

Life Design to projekt z potrzeby serca w związku z tym co dzieje się wokół nas. Obserwuję tendencję do tego, iż osoby wokół nas tracą kontakt ze sobą w codziennym pędzie do pieniądza, kariery. Brak kontaktu ze sobą skutkuje utrudnionym kontaktem z innymi, trudnościami w budowaniu relacji z drugim człowiekiem.

W obecnej rzeczywistości rodzice wymagają od dzieci bardzo dużo, a nauczyciele nie pracują na mocnych stronach dzieci – za to podkreślają ich błędy i braki. Obecny system edukacji bazuje na deficytach – nic zatem  dziwnego, że w dorosłym życiu ciężko nam się odnaleźć, ponieważ nie wierzymy we własne siły i możliwości.

Life Design to bezpieczna przestrzeń, w której możesz rozwinąć swoje skrzydła i poczuć się sobą. To miejsce, w którym możesz popracować nad zmianą, określić swoje cele i pragnienia zmiany w życiu osobistym i zawodowym.

Zapraszam Cię do przestrzeni, w której poczujesz się bezpiecznie, będziesz miał poczucie sensu, wspólnoty, poczucie działania i aktywności - a wszystko to w oparciu o Twoje mocne strony.

 

Karolina Korol -  Kreatorka Life Design. Dyplomowany Coach, Trener biznesu z doświadczeniem kilkuset godzin szkoleniowych, Trener języka angielskiego z doświadczeniem ponad 7 tysięcy godzin szkoleniowych, Prawnik, Praktyk NLP, Total Change Strategy i NLP dla biznesu.

Od ponad 8 lat pracuję jako trener. Przez te wszystkie lata uczestniczę w wielu szkoleniach i warsztatach celem podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych i personalnych. Psychologia, rozwój osobisty, samoświadomość – to tematy, które pochłaniają mnie bez reszty. Moją pasją jest człowiek. Niezwykłą przyjemność sprawia mi, gdy mam szansę uczestniczyć w procesie odkrywania, widzieć błysk w oku osoby, która rozumie siebie, swoją drogę, cele, możliwości. Mam tą niezwykłą przyjemność bycia świadkiem powyższego pracując jako coach.

Pełne informacje o mnie oraz komplet referencji znajdują się na fanpage’u na facebook’u oraz na LinkedIn:

https://www.facebook.com/KarolinaKorolTrener

https://www.linkedin.com/pub/karolina-korol/7b/910/540

Prasa: http://www.podlaskie.strefabiznesu.pl/artykul/rynek-szkolen-czekaja-zmiany

 Moje wykształcenie, umiejętności, ukończone kursy i szkolenia <- Kliknij i sprawdź

Zapraszam Cię do współpracy ;)

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem